درباره ما

شرکت تورزن تولید کننده و صادر کننده مرغوبترین ظروف ملامین خانگی، رستورانی و معتبرترین تولیدکننده ظروف ملامین در خاورمیانه و یکی از مدرن¬ترین کارخانجات این صنعت در ایران است و به همین سبب قادر بوده است محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر نمایید.
 محصولات ما طیف وسیعی از مرغوب ترین ظروف ملامین را شامل می شود که در قالب فرم های متفاوت و تحت سخت گیرانه ترین سیستم های کنترل کیفی تولید می گردند . این محصولات از نظر طرح و نقش نیز بسیار متنوع بوده و مشتمل بر طرح های برای مجالس و مناسبتهای خاص و طرح های مدرن و ساده برای استفاده روزمره می باشند.
تولیدات ما بالاترین استانداردهای جهانی کیفیت و بهداشت مطابقت دارند و برای استفادة مداوم در مایکروفر و شستشو در ماشین های ظرفشویی کاملاً مناسب هستند.
درفرهنگ اسلامی ما همواره میهمان نوازی جزیی از زندگی  روز مره بوده و در گذر زمان، همواره میهمان را عزیز و بر خود مقدم داشته ایم و و راحتی وی را سرلوحه امورقراردادهایم.
شرکت تورزن همواره کوشیده تا با بهره گیری از آخرین دستاوردهای ساخت ظروف ملامین در جهان، با تولید و عرضه بهترین کیفیت و ظریفترین و زیباترین ظروف، زمینه را برای پذیرایی
بی نقص و کاملی درخور شان و اعتبار میزبانان فراهم می کند.

 

آمار بازدیدکنندگان

امروز847
دیروز1020
این هفته4688
این ماه23274
مجموع بازدیدها195376

Unknown ? Unknown Fri 28 Apr 2017 15:27

درباره ما

شرکت تورزن تولید کننده و صادر کننده مرغوبترین ظروف ملامین خانگی، رستورانی و معتبرترین تولیدکننده ظروف ملامین در خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانجات این صنعت در ایران است و به همین سبب قادر بوده است محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر نمایید....

ارتباط با ما

 0163 32 77 21 98+
9496 33 77 21 98+

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تهران - سه راه تهران پارس - جاده آبعلی - بعد از خیابان جشنواره - خیابان اتحاد - خیابان 12 غربی - شماره 21